Frostivus Özel Oyun Yarışması

0

Frostivus’u bu yılı kutlamaya yardımcı olmak için, bu yıl yeni bir özel oyun yarışmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Her giriş, Frostivus sezonu boyunca çok temalı ve çok oyunculu bir oyundur ve oyuncular arasında kooperatif veya rekabetçi olabilir. Katılmak için, özel oyunun nihai kopyasını 20 Kasım’a kadar göndermelisin. Bu yarışma için tüm Frostivus oyunlarının gönderimlerini görmekten heyecanlıyız.

Kazanan Valve tarafından seçilecek ve 30.000 $ değerinde bir ödül alacak. Nihai kopyayı göndermek için son tarih 20 Kasım ise de, geliştirme süreciniz sırasında topluluğu dahil etmenizi ve size geribildirim vermek için oyun oynamalarını öneriyoruz. Hayranlarınız atölyede oyununuzu bulabilmeleri için oyununuzu “Frostivus 2017” ile etiketlediğinizden emin olun. Tüm giriş koşulları için Frostivus 2017 Yarışma Kuralları sayfasını kontrol edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frostivus sezonu öncesinde, çalışmalarımızdan başka birkaç şey daha var. Bir sonraki büyük yayınımız Dueling Fates güncellemesi olacak. Üzerinde henüz çalışmakta zorlanıyoruz ve kesin bir çıkış tarihi yoktur, ancak içeriği bitirmek için yaklaşık bir ay daha geçmesini bekliyoruz. Güncelleme gelecek hafta Salı günü yayınlanacak bir sonraki True Sight bölümünde son işlemleri yapıyoruz. Bunun için bir video koyduk, burayı kontrol et.

 

Leave A Reply