Magnus

1

Bu sayfada Dota 2 Magnus hikayesi, Magnus item rehberi, Magnus skill rehberi ve Magnus oynanış rehberleri bulunmaktadır.

 •     Mt. Joerlak’ın usta demircileri magnoceros boynuzunun tüm metallerden daha değerli olduğu konusunda hemfikirdi. Bu boynuzların içerisinde, en büyük ve en keskin olanı ise Magnus’a aitti. Bu yaratık yıllarını kendisini ve soydaşlarını ele geçirmeye çalışan avcıları boynuzlamakla geçirdi. Fakat Mt. Joerlak Yanardağı ansızın patladığında türünün yarısı ateşin ve küllerin arasında yok oldu. Bu olaydan sonra kabile reislerinin ve soydaşlarının ısrarı ile kuzeye gitmek zorunda kaldı. Kuzeye doğru yol aldığında, oklarla ve çelik silahlarla kuşanmış yüzlerce avcının önlerine barikat kurduğunu gördü. Geri dönmek için artık çok geçti. Düşmanlarına karşı amansız taarruzunda kardeşlerine önderlik etti. Bu taarruz sayesinde magnoceros yaşlıları, kadınları ve çocukları kaçabildiler.
  Bu savaştan sonra Magnus’un soydaşlarına tekrar kavuştuğunu söyleyenler olmakla birlikte ölümcül yaralar alıp kabilesinin reislerinin yanında canını verdiğini söyleyenler de bulunmaktadır. Ama Magnus hikayesinin doğrusu Magnus’un intikamını düşmanlarını boynuzuna takıp öldürdüğünde biter.
 • Shockwave

  Shockwave

  Shockwave: Magnus bir güç dalgası gönderir, bir çizgi üzerindeki düşmanlara hasar verir.
  Empower

  Empower

  Empower: Dost bir birime fazladan hasar ve saldırılarında saçma hasarı verir.
  Reverse Polarity

  Skewer

  Skewer: Magnus ileri hücum eder, dev dişiyle düşman birimlerine vurur. Yoluna çıkan kahramanlar onunla beraber sürüklenir, daha sonra hasar alır ve yavaşlar.
  Skewer

  Skewer

  Reverse Polarity: Magnus maddenin özelliklerini değiştirir, civardaki tüm düşmanları önüne çeker ve güçlü bir vuruşla hasar vererek hepsini sersemletir.