Slark

0

Bu sayfada Dota 2 Slark hikayesi, Slark item rehberi,  Slark skill rehberi ve Slark oynanış rehberleri bulunmaktadır.

 • Slark Hikayesi

  Slark hikayesi Karanlık Resif’e atılmasıyla başlar. Karada yaşayanların pek haberdar olmadığı Karanlık Resif, kendi halkına karşı suç işlemiş en azılı deniz yaratıklarının gönderildiği bir hapishanedir. Burası; Katil Slithereenlarla, azılı derin su yaratıklarıyla, sosyopat Meranthlarla dolu olan jilet kadar keskin dikitlerle kaplı bir yerleşimdir. Yılan balıklarının devriye gezdiği bu batık labirentte yalnızca en yırtıcı yaratıklar hayatta kalabilir. Slark’ın hayatının yarısı Karanlık Resifte kimseye güvenmeden, saklanarak, acımasız davranarak, planlar ve düşünceler arasında geçmiştir. Mahkumlar kaçış planlarını gizli tutmak için birbirlerini dahi öldürürlerken, Slark onların kaçış şemalarını ele geçirip plana dahil olmayı başarır. On iki mahkumdan on tanesi kaçmak üzereyken öldürülür. Diğer iki mahkum ise Resif mahkumlarının önünde idam edilir. Ama gizli bir kaçak daha vardır. Mahkumların arasından sadece birisi kaçmayı başarabilmiştir. Slark, şimdilerde Gölge Limanının güney yakalarında Karanlık Resiften kaçmayı başaran ilk ve tek yaratık olarak yaşamını sürdürmektedir.

 •  

  slark_dark_pact_hp1 Dark Pact: Kısa bir gecikmeden sonra Slark kendi kanının bir kısmını feda ederek çoğu zayıflatmaları kaldırır ve kendisine ve çevresindeki düşman birimlere hasar verir. Slark hasarın sadece %50’sini alır.
  slark_pounce_hp1 Pounce: Slark öne sıçrayıp temasta bulunduğu ilk kahramanı yakalar. Yakalanan kahraman hasar alıp Slark’a bağlanır ve sadece Slark’ın indiği bölgeden kısıtlı bir mesafeye kadar uzaklaşabilir.
  slark_essence_shift_hp1 Essence Shift: Slark saldırılarıyla düşman kahramanların yaşam özünü çalar, özelliklerinin her birini emerek fazladan Çevikliğe dönüştürür.
  slark_shadow_dance_hp1 Shadow Dance: Kullanıldığında, Slark kendini bir gölge bulutunun içine gizler, görünmezlik tespitine karşı bağışıklık kazanır. Saldırmak, büyü kullanmak ve eşya kullanmak Slark’ı açığa çıkartmaz. Pasif olarak, düşmana görünmez iken, Slark fazladan hareket hızı ve sağlık yenilemesi kazanır.

   

   

 • Slark Rehberi – Carry #1

Leave A Reply